ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା: ଯୁବକଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ତାଙ୍କର ନୂଆଁ ସାବତ ମା’

ଏଭଳି ଘଟଣା ଆପଣ ଜୀବନରେ ବହୁତ କମ ଥର ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହା ଭିତରେ କି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ତାର ସ୍ୱାମୀ ପାଖରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଯାଇ ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀର ସାବତ ମା ହେଇଯାଇଥିବ। ତେବେ ଏହିଭଳି ଘଟଣା ସତରେ ହେଇଛି ଯାହା ଭିତରେ କି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇସାରି ତାର ବାପାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛି ଆଉ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଡାଉନର ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

Google

ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜର ବାପାଙ୍କ ବାବଦରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆରଟିଆଇ ଫାଇଲ କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଆଉ ତାହାପରେ ଜଣା ପଡିଲା କି ସେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଆଇଏଏନ ତଥ୍ୟ ମୁତାବକ ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଘର ଛାଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ଘରକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଥିଲେ। ମାତ୍ର ତାହା ଭିତରେ ଅନିୟମିତତା ହେବାରୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଆଉ ତାହାପରେ ଜଣା ପଡିଲା କି ବାପା ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି।

୨୦୧୬ରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ କି ସେ ନାବାଳକ ଆଉ ନାବାଳିକା ଥିଲେ ମାତ୍ର ତାହା ପରେ ସେହି ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ୬ ମାସ ଚାଲିଲା ଆଉ ତାହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେଇଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମାତ୍ର ମହିଳା ଜଣକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦରକାର ଥିଲା। ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ବିବାହ କରିଥିବା କଥା ଜାଣିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଥାନାରେ ଆରୋପ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଜଣା ଯାଇଥିଲା।

Google

ବିଶୌଲି ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ଆଉ ତାହା ସହ ଶନିବାର ଦିନ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବୈଠକ ପାଇଁ ଏକ ପରାମର୍ଶ ସ୍ୱରୂପ କରିଥିଲା ବୋଲି ଜଣା ଯାଇଥିଲା। ଶନିବାର ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାକ୍ଷାତ ହେଲା ଆଉ ତାହା ପରେ ପରିସ୍ଥତି ଆହୁରି ବିଗିଡ଼ିଗଲା। ପୋଲିସ ମତ ଯେ ଦୁହେଁ ହତାହାତୀ। ସେ ମହିଳା ଶୁଣାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ପିତାଙ୍କ ନିକଟରେ ହିଁ ରହିବେ। ମହିଳା କହିବାର ନଜର ଆସିଲେ କି ସେ ୨ୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଖୁସି ରହିଛନ୍ତି। କଥା ଏହାକି ଏବେ ମାମଲା ଦର୍ଜ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ କାରଣ ପ୍ରଥମ ବାହାଘରକୁ ନେଇ କିଛି ବି ତଥ୍ୟ ଜଣା ଯାଇନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *