IPL ୨୦୨୧:ସ୍କ୍ରିନରେ ଏପରି କଣ ଦେଖିଦେଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ରିତିକା ଓ ନତାଶା? ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ!

ଆଇପିଏଲର ମଜା ଏବେ ଚାରିଆଡେ ଚାଲିଛି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ର ରୋମାଞ୍ଚ ପ୍ରତି ମ୍ୟାଚରେ ଲଗାତାର ହେଉଅଛି। ଆଇପିଏଲର ଏହି ସଂସ୍କରଣରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜକ ଓ ଟକ୍କର ମ୍ୟାଚ ଦେଖାଯାଇ ସରିଛି। ଏହିପରି ହିଁ ଏକ ମ୍ୟାଚ ଏବେ ଏବେ ହିଁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପାଖାପାଖି ହାରିଥିବା ବାଜିକୁ ଜିତରେ ଚେଞ୍ଜ କରିଦେଇଥିଲା। ଶେଷ ସମୟରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡ଼ର୍ସକୁ ଜିତିବା ପାଇଁ ୩୧ଟି ବଲରେ ୩୧ଟି ରନ ଦରକାର ଥିଲା ଓ ୭ ୱିକେଟ ତା ହାତରେ ଥିଲା। କେକେଆରର ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମକୁ ଦେଖି ଏହି ଟାର୍ଗେଟ ସହଜରେ ପୁରା ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଥିଲା ମାତ୍ର ମୁମ୍ବାଇର କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ନିଜ ବୋଲରଙ୍କର ୟୁଜ କଲେ ଓ ଶେଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସର ଟିମ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ୧୦ରନର ଜିତିବାର ଲାଭ ପାଇଲେ।

Google

 

ଏହି ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସର କେତେକ ଖେଳାଳୀଙ୍କର ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଥାଇ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରିତିକା ସଜଦେହ, ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନତାଶା ଷ୍ଟେନକୋଉଇକ ଓ କୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପଙ୍ଖୁରି ଶର୍ମା ଏକା ସହିତ ବସି ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାର ନଜର ଆସୁଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମ୍ୟାଚ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଯେଉଁଥିରେ ରିତିକା ଓ ନତାଶା ଫୋନର ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ କିଛି ଦେଖି ଚକିତ ହେଉଥିଲେ। ଏମିତିରେ କ୍ରିକେଟ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେଉଥିଲେ କି ଏହି ମହିଳାମାନେ କେଉଁଥିପାଇଁ ଏତେ ଚକିତ ହେବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ସମାଧାନ କଲେ ପହେଳି: ଲୋକଙ୍କ ଉତ୍ସୁକତାକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ନିଜେ ହିଁ ଏହି ପହେଳି ସମାଧାନ କରିଦେଇଛି। ସେ ନିଜେ ଏହି ଫଟୋକୁ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଲେ,’ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ଏତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ‘ମୁମ୍ବାଇର ପୋଷ୍ଟର ପର ଫଟୋ ଦେଖିବାରୁ ଜଣାପଡିଲା କି ସେଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବୋଲିଂ କରିବାଇ ନଜର ଆସୁଥିଲେ।

Google

 

ଆଜ୍ଞା ହଁ,ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ଅନୁସାରେ ଏହା ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କର ବୋଲିଂ ଥିଲା ଯାହା ରିତିକା ଓ ନତାଶାଙ୍କୁ ଏତେ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲା। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଅଛି। ସେମିତିରେ କେବଳ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ହିଁ ନୁହେଁ କ୍ରିକେଟ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରୁଥିବାର ଦେଖି ଚକିତ ହେବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହାର କାରଣ ଏହା ଅଟେ କି ସେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୧୪ ପରେ କେବେମଧ୍ୟ ବୋଲିଂ କରିବାର ନଜର ଆସିନଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *