ନାରୀମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଏହି ୧୨ ଟି ଜିନିଷ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

ନାରୀମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଏହି ୧୨ ଟି ଜିନିଷ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି. Women Most Love 12 Things About Men, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 2.0

ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହୃଦୟର ରହସ୍ୟ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ । ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନର ନାରୀର ପସନ୍ଦ ଜାଣନ୍ତୁ ଆଉ ନିଜ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଢଙ୍ଗରେ ତୁମେ କିପରି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନର ନାରୀକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୁରା ପଢନ୍ତୁ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର କଣ କଣ ଗୁଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ ।

ମେଷ ରାଶି:

ମହିଳାମାନେ ଏକ ମେଷ ପୁରୁଷର ମନୋଭାବରେ ଯୌବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମେଷ ରାଶି ଜଣେ ଖେଳାଳୀ, ଉତ୍ସାହୀ, ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଆଚରଣ ହିଁ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠୁରେ ଦୁର୍ବଳ କରିଦିଏ । ତାଙ୍କର “ଯୁବକ” ମନୋଭାବ, ସେ ଯାହା କରନ୍ତି ତାହା ତାଙ୍କୁ ଚମତ୍କାର କରିଥାଏ ।

12 Things Women Love Most About Men
Google

ବୃଷ ରାଶି:

ବୃଷ ରାଶିର ମଣିଷର ହାସ୍ୟରସ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ; ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ! ତାଙ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀ ହେଉଛି ଆଉ ଏକ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ “କଦାପି ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ” ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତି ଯାହା ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ବିଜେତା କରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ମହିଳାମାନେ ଚତୁର ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହିଠାରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନର ସାଥି ଖୋଜନ୍ତି! ତାଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣିବା ପରେ, ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ କଳ୍ପନାଶୀଳ ମନ ଉପରେ ପହଞ୍ଚିବା କଷ୍ଟକର । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ପ୍ରକାରର ଚମତ୍କାର ଅଛି ଯାହା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ସୀମାକୁ ଠେଲିଦିଏ ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଜଣେ କର୍କଟ ରାଶିର ମଣିଷର ରହସ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ସେମାନଙ୍କର ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପରିବାର ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀରତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରାଏ ଯେ ସେମାନେ ଏଠାରେ ସୁରକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପାର୍ଶ୍ୱ ମଧ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି:

ସିଂହର କମାଣ୍ଡିଂ ପୁରୁଷତ୍ୱ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା କରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖେ ଯିଏ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସହଜରେ ଶାସନ କରିପାରିବ । ମହିଳାମାନେ ଏକ ସିଂହର ଧାରଣକାରୀ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଆଚରଣରେ ଏକ ସେକ୍ସି ଏବଂ ଚରିତ୍ରବାଦୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଖୋଜନ୍ତି ।

Men V. Women - Different Views of Sex - Project Bold Life
Google

କନ୍ୟା ରାଶି:

ତାଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବାଣୀବିହୀନ କରେ । ଏପରି ଏକ କୁମାରୀ ମଣିଷର ଯାଦୁ । ତାଙ୍କର ସୁ-ସନ୍ତୁଳିତ ଆଚରଣ, ଚତୁରତା ଏବଂ ସିଦ୍ଧତା ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କର ଏକ ଅନନ୍ତକାଳୀନ ଧାଡ଼ି ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ କରେ ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଏପରି ସନ୍ତୁଳିତ ଏବଂ ସଂଗଠିତ ପୁରୁଷକୁ କେଉଁଠାରେ ଏବଂ କିପରି ପାଇବେ? ମହିଳାମାନେ ତୁଳା ରାଶି ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ କାହିଁକି ପଡ଼ନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଆମକୁ ଅଧିକ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ କି? ମହିଳାମାନେ ଏହି ପୁରୁଷର ଶାନ୍ତ ଏବଂ ମନୋରମ ପ୍ରକୃତିକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ଏହା ଅନ୍ୟତ୍ର ପାଇବା କଷ୍ଟକର ।

ବିଛା ରାଶି:

ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ, ତଥାପି ସବୁବେଳେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଚେଷ୍ଟା ନକରି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ । ତାଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବା ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । ଅବଶ୍ୟ, ବନ୍ଦ ଦ୍ୱାର ପଛରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆକାଂକ୍ଷିତ କରିଥାଏ ।

ଧନୁ ରାଶି:

ମହିଳାମାନେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଫ୍ଲର୍ଟିଂର ନିୟମ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକ, ଭଲ, ଏବଂ ସେ ଏହି କୌଶଳରେ ମାଷ୍ଟର । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଖେଳାଳୀ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଗ୍ରହୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବଦା ଜଡିତ । ଏହା ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଯୁଦ୍ଧ କରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ ।

Why A Man Chooses One Woman Over Another | 7th Sense Stories
Google

ମକର ରାଶି:

ମହିଳାମାନେ କେବଳ ଏକ ମକର ରାଶିର ତଳେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ତୀବ୍ର ରୋମାନ୍ସକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଫ୍ଲର୍ଟ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ ଜଣେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ, ଜଣେ ମହିଳା ପୁରୁଷ ଏବଂ କୌଣସି ଝିଅ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ ନାହିଁ, କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳା ନିଜ ପୁରୁଷରେ ଯାହା ଖୋଜନ୍ତି ତାହା ଏଠି ଅଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଏକ କଳ୍ପିତ ମନ ରହିବା ତୁମର କଳ୍ପିତ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାର କ୍ଷମତା ପରି ଅନନ୍ୟ ଗୁଣ ନୁହେଁ । ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ କୁମ୍ଭର କ୍ଷମତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ କଡ଼ାକଡ଼ି କରିଦିଏ । ଫ୍ଲର୍ଟି ଚମତ୍କାର ସହିତ ତାଙ୍କର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଉପସ୍ଥିତି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିବା କଷ୍ଟକର କରିଥାଏ ।

ମୀନ ରାଶି:

ଏକ ମୀନର ଗଭୀରତା ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ର ଉଚ୍ଚାରଣ କରେ । ତାଙ୍କର ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ହୃଦୟ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଯାଦୁ ପରି କାମ କରେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଶକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ତେଣୁ ଥରେ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି, ସେ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ ଶତପ୍ରତିଶତ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି । ବହୁତ ମହିଳା ମୀନର ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଗୁଣ ଜାଣନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ । ଆଉ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜାଣନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.