WTC ଟିମ ଚୟନ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଭାରତକୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଟିସି ଫାଇନାଲରେ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କଲା। ଏହା ସହ ପୁଣି ଭାରତର ଆଇସିସି ଟ୍ରଫି ଜିତିବାର ଆଶା ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ଏବେ ଟିମ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ହୋଇଛି ଓ ପ୍ଲେୟାର୍ସଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା କରାଯାଉଛି।

Tendulkar says on India team for WTC
Google

ସଚିନ ଦେଲେ ବଡ ବୟାନ:

ଭାରତର ଦକ୍ଷ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର କହିଛନ୍ତି କି ଭାରତୀୟ ଟିମ ପ୍ରବନ୍ଧନ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଟିସି ଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଳିରେ ବୋଲିଂ ସଂଯୋଜନ ଭୁଲ ଥିଲା। ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ଠାରୁ କମ ବୋଲିଂ କରିବା ଭାରି ପଡିଲା। ସେ ନିଜ ୟୁଟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି କି ପ୍ରଥମ କିଛି ଦିନ ଆଲୋକ ଭଲ ନ ଥିବାରୁ ସ୍ପିନର ବୋଲିଂ କରିବାର ଦେଖାଗଲା ନାହିଁ। ଖାସ କରି ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୭.୨ ଓଭର ପକେଇଥିଲେ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ୫ ବୋଲରଙ୍କୁ ନେଇ ଖେଳୁଛନ୍ତି ତ ଏହା ଅସମ୍ଭବ କି ସବୁ ବୋଲର ସମାନ ଓଭର ପକେଇବେ। ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିଚର ସ୍ଥିତି,ଓଭରହେଡର ସ୍ଥିତି,ପବନରୁ ମିଳୁଥିବା ସାହାଯ୍ୟକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରଖିବାକୁ ହେବ। ସେହି ଅନୁସାରେ ଆପଣ ଫଇସଲା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ତେବେ ଏତେ ଦିନ ଧରି ସବୁ ମ୍ୟାଚ ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ ତଥା ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏତେ ଭଲ ନଥିବା। ଆଗକୁ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆସୁଛି ଆମକୁ ଆମ ଦଳକୁ ସପୋର୍ଟ କରିବା ଦରକାର।

Ravindra Jadeja Reveals Team India Sweater For The ICC WTC Final
Google

ଫାଷ୍ଟ ବୋଲରଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଥିଲା ପିଚ:

ସଚିନ କହିଛନ୍ତି କି ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ପାରିରେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବାର ପଛରେ ତର୍କକୁ ବୁଝିଲେ। କାହିଁକିନା ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବମହାତୀ ଗତି ଦ୍ୱାରା ବନାଯାଇଥିବା ଫୁଟୱାର୍କ ଥିଲା।ବୋଲର ଓ ବିପକ୍ଷରେ ବମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରାହୁବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିରେ ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ବୋଲିଂ ଦେଲେ ନାହିଁ। ସେ କହିଲେ କି ସାଉଥମଟନ ପେସର ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ନା କି ସ୍ପିନର ପାଇଁ।

କହିରଖୁଛୁ କି ଭାରତ ୨ ସ୍ପିନର ଓ ୩ ପେସରଙ୍କ ସହ ଖେଳିଥିଲା। ହେଲେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ୪ ପେସରକୁ ନେଇ ଖେଳିଥିଲେ। ଏକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କଲିନ ଡି ଗ୍ରାଣ୍ଡହୋମଙ୍କୁ ୫ମ ବୋଲର ଭାବେ ଖେଳେଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *