ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ WWE ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଟ୍ରିପଲ୍ ଏଚ୍ ଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜ । ସଚିନଙ୍କୁ ଏମିତି ଆଖ୍ୟା ଦେଇ କଲେ ପ୍ରଶଂସା ।

WWE ସୁପରଷ୍ଟାର ଟ୍ରିପଲ ଏଚ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦଳ ଭାରତକୁ ଏକ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି WWE ର ଏକ ବଡ଼ ଶୋ ବନା ଯାଇଛି। ଯାହାକି ସୋନି ନେଟୱର୍କରେ ୨୬ ଜାନୁଆରୀରେ ଲାଇଭ ଆସିବ। ଏହି ଶୋ ରେ ୧୦ ଭାରତୀୟ WWE କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏକା ସହିତ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି କଥା ସୋନି ସ୍ପୋରଟସରେ ହେଉଥିବା ଏକ୍ସଟ୍ରା ଇନିଂସରେ ଟ୍ରିପଲ ଏଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଲେ କିପରି ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ଅଟନ୍ତି।

Google

ଟ୍ରିପଲ ଏଚ କହିଲେ ଯେ ସେ ଭାରତୀୟ WWE ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହିତ ଖାସ ଶୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଅଟନ୍ତି। ପରେ ଏହି ବାର୍ତ୍ତାଳପ କ୍ରିକେଟ ଏବଂ WWE ଆଡ଼କୁ ପଳେଇଲା। ଯେବେ ଟ୍ରିପଲ ଏଚ ଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଏବଂ WWE ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହିତ ଟକରଙ୍କୁ ସେ କିପରି ଦେଖନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ ଆମେ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ବନାଇବା ପାଇଁ ଆମ ପାଖରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଭାରତୀୟ WWE ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ଏବଂ WWE ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମ୍ୟାଚ କରାଇବି।

ସେ କହିଲେ ଏହି ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ସମୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ଆମେ ଦେଖୁଛୁ ଏହାକୁ ଆମେ କିପରି ପୁରା କରୁଛୁ। ସେ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭଲ ହେବେ, ଟ୍ରିପଲ ଏଚ କହିଲେ ଯଦି ମୋତେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଦିଆଯାଏ ତେବେ ମୁଁ କିଛି ଅସୁବିଧା କରିପାରେ। ହେଲେ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଏବଂ ଭାବୁଛି ଭଲ ହେବ ହେଲେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ପରି ନୁହେଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.