ଯୁବରାଜ ସିଂହ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଧମକ,’ମୋ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ’।

୩୦ ଏପ୍ରିଲ ୧୯୮୭ର ନାଗପୁରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କଲେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ହିଟମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ନିଜର ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ପରିଚିତ। ତାହା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବି ବହୁତ କୋୖତୁହଳ ଅଟେ। ୧୩ ଡିସେମ୍ବର,୨୦୧୫ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ରିତିକା ସଜଦେହଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହେଲେ। ପେଶାରେ ରିତିକା ସ୍ପୋର୍ଟସ ମ୍ୟାନେଜର ଅଟନ୍ତି। ରୋହିତ ବହୁତ ଅଲଗା ଶୈଳୀରେ ପ୍ରୋପୋଜ କରିଥିଲେ।

Google

୬ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲୁଥିବା ସମ୍ପର୍କ ପରେ ୨୦୧୫ରେ ସେ ବହୁତ ଶୈଳୀରେ ରିତିକାଙ୍କୁ ବେରିବଲି ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ଲବ ନେଇକି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ମୁଦି ପିନ୍ଧେଇକି ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରୋପୋଜ କରିଥିଲେ। ଏତିକି ନୁହେଁ ରିତିକାଙ୍କର ଇଣ୍ଡିଆନ କ୍ରିକେଟ ଟିମର କ୍ରିକେଟର ଯୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ସେ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧନ୍ତି।

ମୋ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ:-

ହଁ ଆଜ୍ଞା,ରିତିକା ଯୁବରାଜ୍ ସିଂହଙ୍କର ସମ୍ପର୍କିତ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବି ବାନ୍ଧନ୍ତି। ଏତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ଯୁବରାଜ ବି ରିତିକାଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ପୋଜେସିଭ ରୁହନ୍ତି।ଏହା ନୁହେଁ ଗୋଟେ ଥର ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ଶୈଳୀରେ ଯୁବରାଜ କହିଥିଲେ କି ମୋ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ। ରିତିକା ସ୍ପୋର୍ଟସ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଚଳାଉଅଛନ୍ତି।

ଯୁବରାଜ ସିଂହ ରିତିକାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ।କାମ ପାଇଁ ଦେଖାଶୁଣା ବଢ଼ିଲା ଏବଂ ଯୁବରାଜ ରିତିକାଙ୍କୁ ଭଉଣୀ କରିଦେଲେ। ରିତିକା ବି ତାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ୨୦୧୫ ବର୍ଷରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ ରିତିକା ସଜଦେହ ବିବାହ କରିନେଲେ। ବିବାହ ପରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା କହିଥିଲେ କି ଯୁବରାଜ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଥର କିପରି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ମୋ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ।

Google

ପଦୋନ୍ନତି ସୁଟରେ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ଜଣା ପଡିଥିଲା:-

ଆରମ୍ଭରୁ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରିତିକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣା ନଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଗୋଟିଏ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଟକୁ ନେଇ ରିତିକା ଏବଂ ରୋହିତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ମିଶିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଯୁବରାଜ ବି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ଯୁବରାଜ ରୋହିତଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ସେ ମୋର ଭଉଣୀ.. ତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ।ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଗବାନଙ୍କର କିଛି ଅଲଗା ଇଛା ଥିଲା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରିତିକାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଗଲା।

Google

ଯାହା ହେଉ ଯୁବରାଜଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଲା ସେ ରୋହିତଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ବହୁତ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଲିଭେଇଲେ। ବିବାହ ପରେ ରିତିକାଙ୍କ ଭାଇ ହୋଇଥିବା ଯୁବରାଜ ସିଂହ,ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶଳା ହେଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *